logo.gif, 0 kB

Ubytování

Vybavení pokojů a koupelen

 

!POVINNĚ VOZIT DOMÁCÍ OBUV - ZÁKAZ NOŠENÍ VENKOVNÍ OBUVI! 

 

 

Chalupa má 3 vchody. Celková kapacita 40 lůžek v 8 neprůchozích pokojích. Pokoje č. 1, 2 a 3 jsou přízemní, pokoje č. 4 a 5 jsou v patře, pokoj č. 6 je v mezipatře a pokoje č. 7 a 8 jsou podkrovní.

 

Pokoje

Počet lůžek 

Pokoj č. 1

 7

 Pokoj č. 2 

 4

Pokoj č. 3

 5

Pokoj č. 4

 2

Pokoj č. 5

 5

 *Pokoj č. 6

 5

 *Pokoj č. 7

 6

 *Pokoj č. 8

 6

 

Pokoje č. 1, 2, 3, 4 a 5 jsou vybaveny sprchovým koutem, umyvadlem a WC, nábytkem a kuchyňkou s jídelním koutem.

 *Pokoj č. 6 a podkrovní pokoje č. 7 a 8 jsou vybaveny sprchovým koutem s umyvadlem a WC, jídelními kouty, ale společnou kuchyňkou.

Ve společenských místnostech jsou 2x TV se satelitním přijímačem. Postupně budou dokoupeny i do dalších pokojů. 

 

V každém z pokojů č. 1, 2, 3, 4 a 5 je kuchyňka, která obsahuje lednici, rychlovarnou konvici, dvou-plotýnkový vařič (akorát v pokoji č.1 je elektrický sporák), kuchyňskou utěrku, jar na nádobí, toro čistič a houbičku a pokoje č. 6, 7 a 8 mají společnou kuchyňku, která obsahuje 2x lednici, rychlovarnou konvici, 2x dvou-plotýnkový vařič, 3x kuchyňskou utěrku, jar na nádobí, toro čistič a 2x houbičku.

 

Mezi další kuchyňské vybavení celé chalupy patří 2x mikrovlnná trouba.

 

Každá kuchyňka obsahuje základní kuchyňské potřeby podle počtu lůžek na pokojích (talíře, sklínky, hrnky, malé misky, příbory) + pánvičku, hrnce, velkou mísu, tácek, prkénko, nože, otvíráky, škrabku, vařečku, naběračku, cedítko apod.

 

Pokud potřebujete speciální nože apod., přivezte si raději vlastní.  

 

V každé koupelně je k dispozici malý ručník na ruce, tekuté mýdlo na ruce a na každém WC jedna role toaletního papíru a WC čistič. Ostatní potřeby do koupelny + více rolí toaletního papíru si musíte dovézt sami (jinak za poplatek, nejsme hotel).

 

 

bottom.gif, 1 kB