logo.gif, 0 kB

Vybavení

 
Vybavení chalupy, vytápění a možnost občerstvení

 

Chalupa má WiFi připojení (ZDARMA), parkoviště (lze dojet i autobusem), vhodný terén pro společenskou hru pétanque, dětské hřiště (houpačky 4x i vahadlové 2x, skluzavka, pískoviště, basketbalový koš, venkovní kuželky a venkovní křídová tabule), tenisový kurt ZDARMA (pouze v obuvi na tenis a za vratnou zálohu), travnaté hřiště na nohejbal, volejbal apod. ZDARMA, menší lyžařský vlek (v provozu pouze pokud je dostatek sněhu), posezení v zastřešené venkovní terase s kapacitou až 40 osob. Možnost využití soukromé sauny.

 

Uvnitř chalupy se nachází 2 společenské místnosti. V první je k dispozici výčepní zařízení, lze pronajmout i velkou kuchyň, vedle které se nachází bar, u kterého se dá pouze sedět, v provozu ale není, kapacita této místnosti je 40 osob + sociální zařízení. V druhé společenské místnosti se nachází pingpongový stůl (vybavení s sebou nebo lze zapůjčit nové rakety, ale za vratnou kauci), billiard a šipky, kapacita 60 osob a více + sociální zařízení. Mezi další vybavení chalupy patří venkovní sušák na prádlo, ale i vnitřní, ohniště, udírna, kotlinky (40L a 70L), trouba (na sele a jiné) s elektrickým pohonem a 2x gril. Chalupa je vhodná pro rodinnou dovolenou, firemní akce, vánoční večírky, oslavy, svatby, narozeniny, školení, soustředění pro sportovní kluby, tábory, zabijačky apod.                                                                

 

Chalupa je na tuhá paliva a v zimním období je vytápěná denně, minimálně však na 20 stupňů a v průběhu roku dle počasí. Také možnost topení v krbu.

 

Možnost zajištění zabijačky.

 

Na Chalupu lze objednat uzená žebra, kolena a jiné výrobky. Jejich ceny a všechny další výrobky naleznete přímo na www.reznictvidobes.cz, které lze objednat přímo u nás 14 dnů předem. Dovoz na domluvenou hodinu zajistíme (nejpozději však v 16:30 - řeznictví se zavírá v 16:00). Objednávat lze na po - so.

 

Na chalupu zajišťujeme i bečky s pivem (výčepní zařízení + sklo zdarma):

Svijany 11°, 13° - 15l, 30l, 50l

Radegast 10° - 30l, 50l, 12° - 15l, 30l, 50l

Plzeň  12° - 15l, 30l, 50l

 

Pokud si přivezete jinou bečku než Svijany, Radegast a Plzeň, musíte si vzít i své vlastní výčepní zařízení. Lze přivézt a použít tedy najednou (Svijany a Radegast nebo Svijany a Plzeň a nelze Plzeň a Radegast). Neměníme nástavce!

 

Pokud budete chtít využívat troubu při příštím pobytu, dejte nám raději vědět, aby si ji jiná skupina nezarezervovala na chaty.

 

 

bottom.gif, 1 kB