logo.gif, 0 kB

Vybavení

 
Vybavení chalupy, vytápění a možnost občerstvení

 

Chalupa má WiFi připojení (ZDARMA), parkoviště (lze dojet i autobusem), vhodný terén pro společenskou hru pétanque, dětské hřiště (houpačky 4x i vahadlové 2x, skluzavka, pískoviště, basketbalový koš, venkovní kuželky a venkovní křídová tabule), tenisový kurt ZDARMA (pouze v obuvi na tenis a za vratnou zálohu), travnaté hřiště na nohejbal, volejbal apod. ZDARMA, menší lyžařský vlek (v provozu pouze pokud je dostatek sněhu), posezení v zastřešené venkovní terase s kapacitou až 40 osob. Možnost využití soukromé sauny.

 

Uvnitř chalupy se nachází 2 společenské místnosti. V první je k dispozici výčepní zařízení, lze pronajmout i velkou kuchyň, vedle které se nachází bar, u kterého se dá pouze sedět, v provozu ale není, kapacita této místnosti je 40 osob + sociální zařízení. V druhé společenské místnosti se nachází pingpongový stůl (vybavení s sebou nebo lze zapůjčit nové rakety, ale za vratnou kauci), billiard a šipky, kapacita 60 osob a více + sociální zařízení. Mezi další vybavení chalupy patří venkovní sušák na prádlo, ale i vnitřní, ohniště, udírna, kotlinky (40L a 70L), venkovní trouba (na sele a jiné) s elektrickým pohonem a 2x gril. Chalupa je vhodná pro rodinnou dovolenou, firemní akce, vánoční večírky, oslavy, svatby, narozeniny, školení, soustředění pro sportovní kluby, tábory, zabijačky apod.                                                                

 

Chalupa je na tuhá paliva a v zimním období je vytápěná denně, minimálně však na 20 stupňů a v průběhu roku dle počasí. Také možnost topení v krbu.

 

Možnost zajištění zabijačky.

 

Na Chalupu lze objednat uzená žebra, kolena a jiné výrobky. Jejich ceny a všechny další výrobky naleznete přímo na www.reznictvidobes.cz, které lze objednat přímo u nás 14 dnů předem. Dovoz na domluvenou hodinu zajistíme (nejpozději však v 16:30 - řeznictví se zavírá v 16:00). Objednávat lze na po - so.

 

Na chalupu lze objednat sýrové, šunkové, salámové či zabijačkové mísy, sýrové, vepřové či kuřecí rolády, salát šopský, bramborový, těstovinový, ovocný apod., jednohubky, nakrájenou zeleninu, plněná rajčata či vejce, hovězí či zvěřinový guláš, grilované kuřecí křidélka či špalky, kuřecí řízečky apod. Jejich ceny a všechny další výrobky si můžete najít přímo na www.menu-restaurant.cz, které lze objednat přímo u nás 14 dnů předem. Dovoz na domluvenou hodinu zajistíme. Objednávat lze na po-so. 

 

Na chalupu lze objednat frgály (makové, hruškové, tvarohové, ořechové, meruňkové apod.), svatební koláčky a jiné sladké či slané pečivo. Jejich ceny a všechny další výrobky naleznete přímo na www.frgaly.cz/katalog/, které lze objednat přímo u nás 14 dnů předem. Dovoz na určitou hodinu zajistíme.

  

Na chalupu zajišťujeme i bečky s pivem (výčepní zařízení + sklo zdarma):

Svijany 11°, 13° - 15l, 30l, 50l

Radegast 10° - 30l, 50l, 12° - 15l, 30l, 50l

Plzeň  12° - 15l, 30l, 50l

 

Pokud si přivezete jinou bečku než Svijany, Radegast a Plzeň, musíte si vzít i své vlastní výčepní zařízení. Lze přivézt a použít tedy najednou (Svijany a Radegast nebo Svijany a Plzeň a nelze Plzeň a Radegast). Neměníme nástavce!

 

Pokud budete chtít využívat venkovní troubu (na sele a jiné) při příštím pobytu, dejte nám raději vědět, aby si ji jiná skupina nezarezervovala na chaty.

 

 

bottom.gif, 1 kB