logo.gif, 0 kB

Vybavení

Vybavení chalupy, vytápění a možnost občerstvení

 

Chalupa je vhodná pro rodinnou dovolenou, oslavy (narozenin a podobně), svatby, zabijačky, firemní akce, školení, vánoční večírky, soustředění pro sportovní kluby, školy v přírodě, tábory a podobně.

 

Chalupa má WiFi připojení (ZDARMA), velké parkoviště (lze dojet i autobusem), kolárnu/lyžárnu, posezení v zastřešené venkovní terase s kapacitou až 40 osob, vhodný terén pro společenskou hru pétanque, dětské hřiště (trampolína, houpačky 4x a vahadlové 2x, šplhací lano, skluzavka, pískoviště, basketbalový koš, ruské kuželky a venkovní křídové tabule), travnaté hřiště na nohejbal, volejbal a podobně ZDARMA, tenisový kurt (pouze v obuvi na tenis), menší lyžařský vlek (v provozu pouze pokud je dostatek sněhu). Možnost využití soukromé sauny.

 

Uvnitř chalupy se nachází 2 společenské místnosti. V první je k dispozici výčepní zařízení, lze pronajmout i velkokapacitní kuchyň, kapacita této místnosti je 40 osob + sociální zařízení. V druhé společenské místnosti se nachází dětský koutek, pingpongový stůl (vybavení s sebou), billiard a šipky, kapacita 60 osob a více + sociální zařízení.

 

Mezi další vybavení chalupy patří 2x gril, ohniště, udírna, kotliny (na guláš - 15L, 50L a 70L), venkovní trouba (na sele a jiné) s elektrickým pohonem a venkovní sušák na prádlo, ale i vnitřní. 

 

Možnost zajištění PRAVÉ DOMÁCÍ ZABIJAČKY (vše potřebné k výrobě a zpracování máme k dispozici, můžeme zajistit i řezníka a pomocníka).

 

SVATBY se na chalupě pořádají NĚKOLIKRÁT ROČNĚ. Většina svateb se odehrává ve vrchní společenské místnosti, ale i venku. K venkovní terase lze postavit zahradní párty stan (lze použít všech 8 masivních stolů včetně lavic nebo stoly a židle z vrchní společenské místnosti).

 

Chalupa je na tuhá paliva a v zimním období je vytápěna denně, v den příjezdu jsou pokoje a společenské místnosti vytápěny minimálně na 21 stupňů a chodby můžou mít až o 3 stupně méně a v průběhu roku dle počasí. Také vlastní možnost přitápění přímotopy a v krbu (zahrnuto v ceně).

 

Na chalupu lze objednat uzená žebra, kolena a jiné výrobky. Jejich ceny a všechny další výrobky naleznete přímo na www.reznictvidobes.cz, které lze objednat přímo u nás 14 dnů předem (v létě i dříve). Dovoz na domluvenou hodinu zajistíme (nejpozději však v 16:30 - řeznictví se zavírá v 16:00). Objednávat lze na po - so.

 

Catering či rauty všeho druhu lze objednat přímo na www.gastroprodukt.webnode.cz, jakékoliv výrobky, které nenajdete na stránkách, jdou individuálně domluvit. Dovoz rautu na domluvenou hodinu zajistíme. Objednávat lze kdykoliv po-ne. 

 

Lze objednat také vyhlášené lahůdky studené kuchyně přímo na www.skalkalahudky.cz, obložené mísy, chlebíčky, saláty, pomazánky, bagety a spoustu dalších lahůdek. Dovoz na určitou hodinu zajistíme. Objednávat lze kdykoliv po-ne a nejlépe alespoň týden předem.

 

Lze objednat sýrové, šunkové, salámové či zabijačkové mísy, sýrové, vepřové či kuřecí rolády, salát šopský, bramborový, těstovinový, ovocný apod., jednohubky, nakrájenou zeleninu, plněná rajčata či vejce, hovězí či zvěřinový guláš, grilované kuřecí křidélka či špalky, kuřecí řízečky apod. Jejich ceny a všechny další výrobky si můžete najít přímo na www.menu-restaurant.cz, které lze objednat přímo u nás (s předstihem raději měsíc někdy i déle). Dovoz na domluvenou hodinu zajistíme. Objednávat lze na po-so. 

 

Na chalupu lze objednat frgály (makové, hruškové, tvarohové, ořechové, meruňkové apod.), svatební koláčky a jiné sladké či slané pečivo. Jejich ceny a všechny další výrobky naleznete přímo na www.frgaly.cz/katalog/, které lze objednat přímo u nás 14 dnů předem. Dovoz na určitou hodinu zajistíme.

 

Na chalupu zajišťujeme bečky s pivem, limonádou a kofolou (výčepní zařízení + sklo zdarma):

Svijany 11° - 30l, 50l

Radegast 10° - 30l, 50l, 12° - 30l, 50l

Plzeň  12° - 30l, 50l

Limonáda (malina, citrón) - 50l

Kofola - 50l

 

 Pokud si přivezete jinou bečku než Svijany, Radegast a Plzeň, musíte si vzít i své vlastní výčepní zařízení. Lze přivézt a použít tedy najednou (Svijany a Radegast, Svijany a Plzeň, nelze Plzeň a Radegast). Neměníme nástavce! K limonádě nebo kofole (od nás) lze použít pouze jeden druh z beček (Radegast, Plzeň, Svijany).

 

Pokud budete chtít využívat venkovní troubu (na sele a jiné) či některou z kotlin při příštím pobytu, dejte nám raději vědět, aby si ji jiná skupina nezarezervovala na chaty.

 

 

bottom.gif, 1 kB