logo.gif, 0 kB

O chalupě

Okolní krajina a příroda

 

Chalupa pod Bukovinami se nachází na samotě v klidné části Kněhyně obce Horní Bečva v Beskydech, které je zapsáno na listině chráněných památek a přírodních rezervací UNESCO. Je situován cca 15 km od města Rožnov pod Radhoštěm, které je známé svým nejstarším Valašským muzeem v přírodě.

 

Chalupu obklopuje nádherná krajina, tiché a klidné prostředí na samotě, které je v letní sezóně ideální pro relaxaci a zároveň vhodné pro pěší turistiku, cykloturistiku, houbaření apod. Především v zimě u chalupy děti využijí velké kopce k sáňkování, bobování, začínajícímu lyžování či dovádění. Pro zdatnější lyžaře či snowboardisty nabízí okolí sjezdovky (na Horní Bečvě a různě po okolí), pro běžkaře ideální výlety na Martiňák a Pustevny (běžkařské tratě) a různě po okolí.

 

Více foto naleznete na facebooku pod názvem Chalupa pod Bukovinami. 

 

Lze uskutečnit předem prohlídku chalupy, pokud není obsazena skupinou (většinou po - čt nebo neděle odpoledne - předem nás kontaktujte).

 

Máme také 2 chaty k pronájmu (150m nad chalupou), první chata s kapacitou 14 (až 22) osob, druhá chata s kapacitou 8 (až 13) osob (více naleznete na www.chatymachovice.cz, e-chalupy, ceskehory a facebooku pod názvem Chaty Machovice).

bottom.gif, 1 kB